„Tylko ten kto myśli inaczej może mnie czegoś nauczyć”
 

M. Bachtin    

Nasza działalność


„Kocham – nie upijam!”

Stowarzyszenie Sympatyków Twórczej Resocjalizacji "PO–MOST" we współpracy z Miastem Toruń zrealizowało projekt edukacyjno – profilaktyczny skoncentrowany na problematyce możliwych skutków nieświadomych bądź niefrasobliwych zachowań w okresie ciąży związanych z wpływem alkoholu na rozwój płodu.

W ramach akcji oprócz kolportażu materiałów edukacyjnych przez zaproszone do współpracy służby społeczne zorganizowana została w dniu 13 września 2016 r. konferencja poświęcona problematyce FAS postrzeganej z różnych perspektyw. Interdyscyplinarny charakter akcji posłużył wspólnemu planowaniu przyszłych skoordynowanych działań różnych instytucji na rzecz minimalizowania zagrożeń występowania przypadków syndromu FAS i sformułowaniu niezbędnych rekomendacji skierowanych do władz.

Założenia projektu "Kocham - nie upijam"

Konferencja została obięta patronatem:

Rzecznika Praw Dziecka 

Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Sądu Okręgowego w Toruniu

Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Instytutu Socjologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu


 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.