„Tylko ten kto myśli inaczej może mnie czegoś nauczyć”
 

M. Bachtin    

Ogłoszenia

 


Szanowni Państwo!

   

Pragnę poinformować, że Fundacja Daj Szanse, przy wsparciu Stowarzyszenia Twórczej Resocjalizacji Po – most, na zlecenie Gminy Miasta Torunia realizuje projekt  z zakresu zdrowia publicznego: Szkolenia profesjonalistów na temat FASD.

 

W ramach projektu profesjonaliści z pięciu grup stykających się potencjalnie  z problematyką FAS w codziennej praktyce będzie miało możliwość uczestniczyć  w dwuetapowym szkoleniu. Wstępne seminarium będzie obejmować 8 godzin warsztatów, zaś seminarium pogłębione będzie obejmować trzy dwudniowe sesje – łącznie 56 godzin warsztatu.

 

Za stronę merytoryczną projektu odpowiada niekwestionowany autorytet  w dziedzinie – pan dr Krzysztof Liszcz.

 

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny.

 

Serdecznie zapraszamy.

 

Ufamy, że wśród uczestników szkolenia uda się wyłonić grupę osób stanowiących  w przyszłości zaplecze kadrowe dla centrum diagnozy i terapii FASD w naszym mieście.

 

W załączeniu szczegóły, zachęcamy do rejestracji – liczba miejsc ograniczona.

 

W przypadku gdyby zaproponowane terminy warsztatów nie były dogodne dla zainteresowanych w indywidualnych przypadkach możliwe jest dołączenie do innej grupy w innym terminie, po dokonaniu odpowiednich ustaleń i oczywiście w miarę wolnych miejsc.

 

  

 

Ewa Grobelska

                                                                                                              Prezes Fundacji

 


 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.